Yükleniyor..

menu

0 553 741 59 32

info@londondil.com

Hazırlık Atlama - Proficiency

Ana SayfaEğitim ProgramlarımızHazırlık Atlama - Proficiency
Ana SayfaEğitim ProgramlarımızHazırlık Atlama - Proficiency
Hazırlık Atlama - Proficiency
London Speaking House Hazırlık Atlama Programı üniversiteye bu yıl başlayacak veya bir yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra Hazırlık Atlama Sınavına tekrar girecek olan tüm öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır.
 
Üniversitelerin Hazırlık Sınıfı Programları ve sınav türleri incelenerek hazırlanan bu program, her üniversiteye özgü en uygun sınav stratejileri ve örnek soru bankaları kullanarak hazırlık atlama sınavının sorunsuz aşılmasını hedefler. Bire bir eğitimi tercih eden katılımcılara sınav geçme garantisi verilir, sınav sonucunda başarısız olunması durumda ise ücret iadesi yapılır.
 
Eğitim materyali ilgili üniversitenin sınav içeriği doğrultusunda ,farklı yayınevlerinin ve üniversitelerin gramer, kelime ve ders kitaplarından seçilerek derlenmiştir,deneme sınavları ile öğrencilerin eksik yönleri tespit edilir,eğitim içeriği bu yönde ağırlık kazanır.
 
Uygulanacak metotlar, sınav format bilgisi, sınav teknikleri her üniversite ve öğrenci için özel olarak başarıya odaklanarak seçilmiştir.